Neba – produkty do pielęgnacji tatuażu
VapeClub - portal dla viperow
VapeClub – portal o waporyzacji
5 października, 2020
Erato-Energy
EratoEnergy – fotowoltaika dla Twojego domu
6 października, 2020

Neba – produkty do pielęgnacji tatuażu

Neba-kremy-do-pielegnacji-tatuazu

Tatuaże są obecnie bardzo modne i popularne. Dzięki nim nie tylko wyrażamy siebie, ale również wskazujemy na swoją wyjątkowość. To pewien rodzaj sztuki. Również tatuażom należy zapewnić odpowiednią pielęgnację, dzięki której idealny tatuaż będzie przez wiele lat zjawiskowo się prezentował.

Seria produktów Neba oferuje ochronne kosmetyki wspomagające regenerację skóry. Produkty są w pełni bezpieczne. Dzięki nim skóra będzie odżywiona i odpowiednio nawilżona.

Zaleca się zaraz po procesie tatuowania rozpocząć nawilżenie skóry. Krem do tatuażu Neba zawiera witaminę E, ceramidy i D – panthenol, a także oleje z ogórecznika i konopii, masło shea oraz wyciąg z aloesu. Oferowany kosmetyk bardzo szybko się wchłania, tworząc delikatną warstwę ochronną skóry. Poza tym nie brudzi on ubrań. Krem do pielęgnacji tatuażu został wyprodukowany w Polsce opierając się o naturalną recepturę.

Masło do tatuażu serii Neba sprawdza się podczas gojenia. Zawiera on masło shea, masło kakaowe, masło mango, jak również olej kokosowy, olej ryżowy, olej z nasion tamanu i wyciąg z zielonej cherbaty, który odpowiada za natłuszczenie i nawilżenie skóry. Produkt jest wydajny i przede wszystkim skuteczny, co jest niezwykle kluczowym aspektem.

Pielęgnacja tatuażu po zabiegu jest długotrwałym procesem, dlatego jest niezwykle ważna. Należy o nią dbać zaraz po wykonaniu zabiegu. Dzięki temu skóra szybciej zregeneruje się. Zaleca się stosowanie odpowiednich kosmetyków. Linia produktów Neba gwarantuje sprawdzone kosmetyki.