EratoEnergy – fotowoltaika dla Twojego domu
Neba-kremy-do-pielegnacji-tatuazu
Neba – produkty do pielęgnacji tatuażu
5 października, 2020
Muno-hurtownia-fotowoltaiczna
Muno – hurtownia fotowoltaiczna
6 października, 2020

EratoEnergy – fotowoltaika dla Twojego domu

Erato-Energy

Fotowoltaika to przyszłość. Energia elektryczna pozyskiwana z tradycyjnych źródeł staje się coraz droższa. Produkcja prądu pochodzącego ze spalania węgla jest nieekologiczna i spotyka się z coraz większymi restrykcjami ze strony Unii Europejskiej. W tej sytuacji konieczne jest sięganie po rozwiązania alternatywne, jak choćby ciesząca się rosnącą popularnością energia pozyskiwana z naturalnego światła. “Erato Energy” montuje panele fotowoltaiczne, które umożliwiają przetworzenie promieni słonecznych w prąd wykorzystywany przez gospodarstwo domowe.

Zasada działania tej domowej elektrowni jest prosta. Posiadacz fotowoltaiki produkuje energię na własne potrzeby, a jej niewykorzystany nadmiar oddaje do sieci. “Erato Energy” oferuje atrakcyjną na rynku cenę usługi. Firma działa w sposób kompleksowy, tworzy od podstaw fachowy projekt i przeprowadza solidny montaż. Wykonywane usługi są zindywidualizowane i dopasowane do potrzeb klienta w taki sposób, by w jak najszybszym okresie inwestycja w panele słoneczne zwróciła się. Zwrot ten następuje przeciętnie po około pięciu latach.

Dofinansowanie na start.

Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja, która zwraca się szybko. Ponadto można wykorzystać szereg możliwości, które ułatwią nam podjęcie decyzji o nakładach. “Erato Energy” we współpracy z bankiem oferuje rozłożenie płatności na raty. Inną możliwością jest skorzystanie z leasingu. Zważywszy na społeczne korzyści, jakie niesie ze sobą fotowoltaika, dofinansowanie do niej jest chętnie przydzielane przez podmioty publiczne, na szczeblu lokalnym i regionalnym. Firma udziela pomocy chętnym na skorzystanie z takiej możliwości.