Florian Centrum – producent blachodachówki

Section Title

Report Abuse

florian-centrum
0 0 Reviews

Florian Centrum – producent blachodachówki

Firma Florian z Kutna jest producentem blach dachowych. Oferuje takie produkty, jak blachodachówka, blacha modułowa, blachy trapezowe. Firma wytwarza również podbitkę z blachy, panele zewnętrzne. Producent działa od lat, posiada doświadczenie, zatrudnia profesjonalnych pracowników i ma odpowiednie maszyny do produkcji. Blachodachówka modułowa także jest w jego ofercie. Można zamówić dowolną ilość blachodachówki płaskiej lub innych produktów. Blachodachówki modułowe są wytrzymałym elementem dachu oraz inwestycją na długie lata. Produkty są dostosowane do zmiennych warunkach atmosferycznych. Blachodachówka modułowa pozwala tworzyć estetyczne i bardzo trwałe pokrycie dachowe. Blachy trapezowe elewacyjne są stosowane do pokrycia elewacji domów jednorodzinnych. Bogata kolorystyka takich blachodachówek jest dodatkowym atutem, sprawą naprawdę ważną. Obecnie ta firma działa solidnie, dobrze, dbając o jakość, pełne zadowolenie oraz wyjątkową wartość.

Florian Centrum to firma z tradycjami

Firma Florian to klasyka i stylowe rozwiązania

Firma pracuje na pozycję rynkową od 1996 roku, czyli od ponad ćwierć wieku. Nawiązuje do działania Huty Florian, która została stworzona w 1828 roku. Sprzedaje surowce i produkty doskonałej jakości. W 2018 roku firma stała się częścią Grupy Centrum, stała się wówczas spółką rodzinną. W całości ma polski kapitał. Łączy doświadczenie, tradycję oraz nowoczesność. Jej szefowie mają wizję rozwoju i dokładnie wiedzą, w którą stronę idą. Spółka poszerza park maszynowy, inwestuje w nowoczesne technologie. Szeroka gama produktów oraz usług jest oferowana przez tę firmę. Oprócz blachodachówek firma sprzedaje także systemy rynnowe, trwałe i solidne. Pokrycie dachów oraz elewacji to najważniejsze podejście firmy.  Elewacyjne kasetony są stworzone z solidnej blachy powlekane. Obróbki blacharskie są dobre do wykańczania nowoczesnych domów, siedzib firmy i budynków biurowych, stylowych hoteli, budynków przemysłowych, przychodni, szpitali i urzędów. Tworzą odpowiednie walory wizualne, są solidne i mają znaczenie dla wyglądu domu. Korzysta się z nich podczas budowy domów oraz renowacji budynków. Kasetony elewacyjne są doceniane za szybki oraz łatwy montaż. Mocowane są do ścian budynków dzięki specjalnym profilom. Posiadają system mocowań, dzięki któremu wykończenie obiektu jest o wiele łatwiejsze i sprawniejsze. Blachodachówka płaska jest często nabywana.

Florian to marka sama w sobie

Florian Centrum jest firmą solidna, rzetelną, z szerokim wachlarzem wyrobów oraz produktami doskonałej jakości, wyjątkowej klasy oraz łatwymi do montowania. Blachodachówki tej firmy mają jakość, są godne uwagi. Piękne blachodachówki są naprawdę tym, co dodaje klasy, solidności oraz jakości. Wszystkie produkty mają wysoką jakość i sprawdzają się przez długi czas. Estetyczne, solidne i precyzyjnie wykonane produkty są naprawdę doskonałej klasy i sprawdzają się przez długie lata. Porządna marka jest największym kapitałem tej firmy. Solidne blachodachówki i systemy rynnowe są bardzo potrzebne każdej osobie.

Location

Contact Information

Address
Metalowa 11 A 99-300 Kutno
Phone
Zip/Post Code
99-300

Author Info

admin

Member since 2 lata ago
View Profile

Contact Listings Owner Form

Florian Centrum – producent blachodachówki 0 reviews

Login to Write Your Review

There are no reviews yet.